Firmware هایک ویژن و هایلوک

firmware-هایک-ویژن-و-هایلوک

Firmware هایک ویژن و هایلوک در وبسایت ایران هایلوک به روزرسانی شد. در این مقاله می خواهیم عملکرد دو ساله انتشار مهمترین فایل های به روزرسانی را بررسی کنیم. در این تاریخ که این مقاله را منتشر می کنیم، این خبر را به کاربران وبسایت ایران هایلوک می دهیم که Firmware هایک ویژن و هایلوک تماما با نسخه جدید به روزرسانی شد و تمام فایلها مربوط به سال 2022 میلادی و آخرین ورژن آنهاست.

برای بهره مندی از فایلهای دانلودی Firmware هایک ویژن و هایلوک باید حتما عضو وبسایت ایران هایلوک باشید.

البته در وبسایت فروشگاه ایران هایلوک فایل های به روزرسانی محصولات نگرون هم وجود دارد که دانلود آنها برای عموم آزاد است. Firmware هایلوک و هایک ویژن هم همانگونه که گفته شد، فقط برای اعضای وبسایت ایران هایلوک فعال است؛ در واقع باید ابتدا عضو سایت شوید سپس اقدام به دانلود فایل های به روزرسانی هایک ویژن و هایلوک کنید.

Firmware هایک ویژن و هایلوک در وبسایت ایران هایلوک

برای آنکه بتوانید Firmware هایلوک و هایک ویژن را در وبسایت ایران هایلوک پیدا کنید، از طریق زیر عمل کنید:

  • ابتدا در صفحه اصلی وبسایت ایران هایلوک وارد بخش دانلود کنید شوید.
  • سپس در صفحه جدید موارد زیر را برای دانلود بیابید:

firmware-هایک-ویژن-و-هایلوک-ایران-هایلوک

با ورود به هر یک از موارد زیر می توانید فایل های به روزرسانی هر کدام از آنها را دانلود کنید. از امروز تمام محصولات با آخرین ورژن خود در اختیار شما قرار می گیرد. چند هفته این بخش در وبسایت ایران هایلوک غیرفعال شده بود.

در سالی که گذشت موارد زیر در دسترس کاربران قرار داشت:

  • فایل های به روز رسانی دستگاه های DVR نگرون
  • فایل های به روز رسانی دستگاه های DVR هایلوک سال 2020
  • فایل های به روز رسانی دستگاه های DVR و NVR هایک ویژن سال 2020

از امروز تمام محصولات با آخریم ورژن خود یعنی سال 2022 در اختیار شما قرار می گیرد.

دانلود Firmware هایک ویژن و هایلوک

برای دانلود Firmware هایک ویژن و هایلوک باید حتما عضو وبسایت ایران هایلوک باشید. این بخش برای تمام کاربران وبسایت رایگان است و به سادگی با تنها یک کلیک بر روی پارتنامبر موردنظر قابل دانلود است. منابع تمام این مشخصات فنی وبسایت ایران هایلوک وبسایت رسمی هایک ویژن است. به محض به روزرسانی اطلاعات مربوط به محصولات هایلوک و هایک ویژن و همچنین به محض ورود فریمور جدید، فایل آن در وبسایت ایران هایلوک قرار می گیرد.

در صورت بروز اختلال در دانلود، با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید. لینک زیر شما را مستقیما به صفحه مکالمه با مجموعه ایران هایلوک در پیام رسان واتس اپ هدایت می کند.

واتساپ-ایران-هایلوک

آموزش دانلود فایلهای به روزرسانی

در هر صفحه از صفحات مخصوص به فایلهای فرمور وبسایت ایران هایلوک که وارد شوید، نحوه استفاده از این فایلها به شما آموزش داده می شود. به اختصار مراحل بهره مندی از این فایلها را به شما آموزش می دهیم:

۱- ابتدا فایل دانلود شده را بر روی فلش بریزید.
۲- فلش را به دستگاه DVR مرتبط با فایل دانلودشده متصل کنید.
۳- با موس دستگاه بر روی صفحه یک کلیک راست کرده و وارد قسمت MENU شوید.
۴- سپس از منوی MAINTENANCE گزینه UPGRADE را انتخاب کنید.
۵- از داخل محتویات فلش، فایل مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی دکمه UPDATE کلیک کنید.
به این ترتیب کار به روزرسانی دستگاه موردظر شما به پایان می رسد.

آمار دانلود Firmware هایلوک و هایک ویژن

طی دو سالی که از در اختیار قرار دادن این فایلها می گذرد، موارد بسیار زیادی از فایلها توسط کاربران در وبسایت ما مورد دانلود قرار گرفته است. حالا که دو سال از انتشار بخش دانلود کنید در فروشگاه ایران هایلوک می گذرد، بد نیست نگاهی به آمار و ارقام بیندازیم و مشخص کنیم کدام فرمور در فروشگاه ایران هایلوک محبوب تر از بقیه بوده است. حدس شما در این باره چیست؟ فکر می کنید فریمور کدام برند در صدر قرار دارد؟ هایلوک یا هایک ویژن؟ یا نگرون؟ کدام محصول؟ با ما همراه باشید تا این محصول معرفی شود.

  • فایل به روزرسانی دستگاه نگرون NG-702B-8H3 با 175 بار دانلود در صدر قرار دارد. این مورد سال گذشته 68 بار دانلود شده بود و در رتبه دوم قرار داشت. صدرنشین سال گذشته دستگاه DVR-208Q-K1 بود که 100 بار دانلود شده بود.
× برای خرید مشاوره بگیرید