مرکزخرید نادری و فروشگاه ایران هایلوک از 18اردیبهشت1400 بازگشایی شد

مرکزخرید-نادری

مرکزخرید نادری و فروشگاه ایران هایلوک از 18اردیبهشت1400 بازگشایی شد. فعالیت این مرکز خرید و این فروشگاه پس از 4 هفته تعطیلی، از سر گرفته شد. فروشگاه ایران هایلوک نمایندگی رسمی هایلوک و هایک ویژن – دارنده رتبه یک تولید دوربین مداربسته در جهان – از تاریخ 18 اردیبهشت ماه 1400 به طور رسمی کار خود را آغاز کرد. مرکزخرید نادری و فروشگاه ایران هایلوک از تاریخ بیستم فروردین ماه سال جاری به دلیل متوقف شدن روند گشترده شیوع کرونا به مدت یک هفته تعطیل شد اما پایان هر هفته باز هم یک هفته دیگر تمدید می شد به طوری که در ماه گذشته 4 هفته مراکز خرید از حمله پاساژ نادری تعطیل شدند.

این تعطیلی پس از تعطیلی یک ماهه در فروردین سال 1399، بیشترین میزان تعطیلی به مدت شیوع گسترده ویروس کرونا محسوب می شود.

رعایت پروتکلهای بهداشتی در مرکزخرید نادری و فروشگاه ایران هایلوک

کلیه کسبه پاساژ نادری موظفند تمام دستورالعملهای بهداشتی را رعایت کنند. بازگشایی مراکز خرید در دو هفته پایانی اردیبهشت ماه منوط به رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی است. تمام کاربران این اطمینان را داشته باشند که تمام همکاران در این مرکز خرید به طور کامل نکات بهداشتی را رعایت می کنند تا خدایی ناکرده سلامت هموطنانمان به خطر نیفتد.

مراجعه حضوری

پاساژ نادری و فروشگاه ایران هایلوک از تاریخ 18 اردیبهشت پذیرای مراجعه کنندگان حضوری خواهد بود. نشانی این مرکز خرید و این فروشگاه که در طبقه بالای همکف پاساژ نادری واقع شده در صفحه تماس با مای فروشگاه قابل دسترس است:

مرکزخرید-نادری-iranhilook

دیدگاهتان را بنویسید

× برای خرید مشاوره بگیرید