رزومه مجموعه ایران هایلوک

رزومه-مجموعه-ایران-هایلوک

رزومه مجموعه ایران هایلوک عنوان مقاله ای است که در طول فعالیت این مجموعه به روزرسانی خواهد شد. پس از سالگرد نحستین سال فعالیت مجموعه ایران هایلوک، رزومه این مجموعه برای اولین بار انتشار پیدا کرد و هر بار با هر رویداد تازه قابل ذکر، این مقاله آپدیت می شود.

درباره ایران هایلوک

فروشگاه ایران هایلوک فعالیت خود را در زمینه لوازم و تجهیزات امنیتی از قبیل دوربین مداربسته و تجهیزات وابسطه، از تاریخ پانزدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است. در واقع روز آغاز فعالیت این مجموعه همزمان با تاسیس وبسایت ایران هایلوک است و هرچه در این فروشگاه می گذرد، از طریق وبسایت www.iranhilook.com منعکس می شود. مجموعه ایران هایلوک نمایندگی رسمی هایلوک و هایک ویژن است که به طور انحصاری برند نگرون و نیکسون را وارد ایران می کند.

شما می‌توانید نظرات و پیشنهادهای خود را از طریق صفحه تماس با ما یا با شماره تلفن ۰۹۹۰۱۲۲۰۰۳۰ با ما در میان بگذارید و با همین شماره در تلگرام و واتس‌اپ با کارشناسان فروش ایران هایلوک در ارتباط باشید. شماره تلفن ثابت مجموعه ۰۲۱۶۶۷۳۵۵۴۴ است.
تمام امتیاز این سایت متعلق به ایران هایلوک و آقای احسان امیری است.

برندهای مجموعه

برندهای موجود مجموعه ایران هایلوک به شرح زیر است:

محصولات مجموعه

محصولات «ایران هایلوک» شامل دوربین‌های مداربسته، دستگاه‌های ضبط و پخش و تجهیزات وابسطه از جمله هارد، کابل، اتصالات، منابع تغذیه و لوازم جانبی است. اصول کاری مجموعه ایران هایلوک بر سه اساس است: «جلب اعتماد مشتری»، «پاسخگویی سریع» و «تضمین اصالت کالا». رزومه مجموعه ایران هایلوک پر است از پابندی این مجموعه به اصول خود و کارنامه پر بار آن از مجموعه های معتبر تشکیل شده است.

نمونه کارهای مجموعه ایران هایلوک

برخی از فعالیت های مجموعه ایران هایلوک از تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ به شرح زیر است:

  • مجموعه سیناژن
  • گروه صنعتی آبگون
  • هنرستان پایگاه انقلاب

تمام مجموعه های فوق از راه های ارتباطی گوناگون با مجموعه ایران هایلوک آشنا شدند. این راه های ارتباطی به شرح زیر هستند:

دیگر پروژه های مجموعه ایران هایلوک

از زمان آغاز به کار فعالیت مجموعه ایران هایلوک علاوه بر نهادهای معتبر گفته شده، بسیاری از منازل، ادارات، فروشگاه ها، طلافروشی ها و صرافی های مهم در سرتاسر کشور با مجموعه ایران هایلوک همکاری داشته اند.

 

× همین الان سفارش بده