100نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک را تبریک می گوییم

100نفره-شدن-اعضای-وبسایت-ایران-هایلوک

100نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک یک اتفاق بزرگ برای فعالیت این وبسایت در کمتر از یک سال است. این فروشگاه تجهیزات نظارتی و امنیتی با اتکا به فروش با قیمت مناسب و روند فعالیت آپدیت در هر روز به این مهم دست یافته است. اگر در حال حاضر عضو وبسایت ایران هایلوک نیستید، می توانید از طریق لینک زیراقدام  این کار کنید:

مزایای عضویت در وبسایت ایران هایلوک به شرح زیر است:

  • بهره مندی از 7 درصد تخفیف برای بار نخست
  • بهره مندی از 21 درصد تخفیف برای بار دوم به بعد
  • دریافت تازه ترین لیست قیمت محصولات
  • دریافت فایل های به روزرسانی محصولات

از همراهی شما سپاسگزاریم

بدین وسیله مجموعه ایران هایلوک از همراهی شما کاربران گرامی کمال قدردانی را به عمل می آورد. 100نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک یک اتفاق بزرگ برای این مجموعه و همراهان این مجموعه به شمار می رود و مسئولیت ما را برای ارائه هرچه بهتر خدمات بیشتر می کند. امید است در آینده نزدیک تعداد همراهان ما بیشتر شود و به امکانات بیشتری به کاربران گرامی ارائه دهیم.

سپاس-ایران-هایلوک

کدام محصولات در فروشگاه ایران هایلوک به فروش می رسد؟

در فروشگاه ایران هایلوک تجهیزات نظارتی از بهترین محصولا در جهان به فروش می رسد. بندهای موجود در این مجموعه به شرح زیر است:

  • هایلوک (ساخت شرکت هایک ویژن)
  • هایک ویژن (بهترین تجهیزات نظارتی در جهان)
  • نگرون (برند خوشنام وارداتی)
  • نیکسون (برند اقتصادی وارداتی)

چشم اندازه مجموعه ایران هایلوک

مهمترین هدف فروشگاه ایران هایلوک در سال نخست فعالیتش، شناخته شدن در واژه های کلیدی تحهیزات نظارتی توسط موتورهای جست و جوگر گوگل است. سپس در سالهای بعدی هدف این مجموعه رسیدن به صفحه نخست گوگل برای کلمات کلیدی مرتبط است. آنچه که مجموعه ایران هایلوک به آن اعتقاد راسخ دارد، مرجعیت این وبسایت برای جست و جوگران مشخصات فنی و فایل های آپدیت محصولات هایک ویژن و هایلوک است. همچنین نرم افزارهای کاربردی به طور اختصاصی با لینک مستقیم از طریق وبسایت ایران هایلوک به کاربران عرضه می شود.

راه های ارتباطی با مجموعه ایران هایلوک

شماره های تماس 02166735544 و 09901220030 مهمترین پل ارتباطی این مجموعه با کاربران است. تمام کاربران وبسایت پیش از قطعی کردن خرید خود باید با این شماره ها در تماس باشند تا نشانی خود و کالای ارسالی را تایید کنند. همچنین از این طریق می توانند موجودی کالاها و قیمت ها را استغلام بگیرند. همچنین پروژه ها از ابتدا تا انتها توسط گروه ایران هایلوک به بهترین شکل اجرا خواهد شد.

ایران-هایلوک-100-نفره

 

× برای خرید مشاوره بگیرید