های لوک زیرمجموعه معتبر و قدرتمند هایک ویژن است

های-لوک

های لوک زیرمجموعه معتبر و قدرتمند هایک ویژن است. این برند از سال 2018 به بازار عرضه شده و اکنون در سومین سال فعالیت خود به سر می برد. فروشگاه ایران هایلوک نماینده اصلی این برند در ایران است. شما تمام محصولات هایلوک را با بهترین قیمت و اصلی ترین ضمانتنامه با بالاترین کیفیت از این فروشگاه دریافت خواهید کرد. برای ثبت سفارش در فروشگاه ایران هایلوک می توانید از راه های زیر اقدام کنید:

پروژه های کوچک نظارت تصویری

از آنجا که هایلوک فاقد ویژگی هوشمند و بررسی داده ها از طریق هوش مصنوعی است، پس نمی توان از آن برای پروژه های بزرگ استفاده کرد اما برای منازل، دفتر محل کار، پارکینگ، حیاط یا خیابان می توان از این برند استفاده کرد. هایلوک دارای ویژگی ها و قابلیت های مهم به شرح زیر هستند:

  • لنز متغیر و قابلیت زوم بدوم کاهش کیفیت
  • قابلیت WDR و تفکیک نور محیط برای جلوگیری از ضد نور شدن یا اکسپوزر شدن سوژه

با این ویژگی ها شما می توانید یک نظارت حرفه ای داشته باشید و با خیال راحت از برند های لوک برای مدت طولانی استفاده کنید.

نمایندگی-هایلوک

ویژگی های محصولات

هایلوک زیر مجموعه برند هایک ویژن است که در جهان باکیفیت ترین محصولات را در جهان تولید می کند. این برند با قیمت مناسب در بازار نظارت تصویری عرضه می شود و در مدتی که از زمان عرضه آن می گذرد توانسته است به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. محصولات هایلوک در دو دسته دوربین مداربسته و دستگاه عرضه می شود که دارای ویژگی های زیر است:

  • دوربین مداربسته توربو اچ دی با وضوح تصویر 2 و 4 مگاپیکسل
  • دوربین مداربسته تحت شبکه با وضوح تصویر 2، 4 و 5 مگاپیکسل
  • دستگاه DVR با کانال تصویر 4، 8، 16 و 32
  • دستگاه NVR با کانال تصویر 4، 8 و 16

کشور سازنده های لوک

چین کشور سازنده هایک ویژن است که محصولات هایلوک را هم تولید می کند. محصولات هایلوک در کشور چین تولید شده و به کل جهان عرضه می شود. بسیاری از مطرح ترین برندها در جهان در کشور چین تولید می شوند و هایلوک هم از این قاعده مستثنی نیست.

تکنولوژی و نام سیستم اختصاصی

برند هایلوک به تبعیت از هایک ویژن تمام نامهای تکنولوژی و سیستم های هایک ویژن را به یدک می کشد. به تکنولوژی HD در برند هایک ویژن و هایلوک TURBO HD گفته می شود. این نام منحصرا مربوط به هایک ویژن و هایلوک می شود همچنین نام سیستم در برند هایک ویژن TVI است که هایلوک نیز به تبعیت از آن، باز هم این نام را برای سیستم های خود به یدک می کشد.

ضمانتنامه محصولات های لوک در ایران

فروشگاه ایران هایلوک نمایندگی رسمی دو شرکت معتبر و واردکننده هایلوک در ایران ایت که نام این دو شرکت به شرح زیر است:

  • پارس ارتباط
  • درسا

در فروشگاه ایران هایلوک تمام محصولات را با ضمانتامه اصلی و مدت دار از این دو شرکت خریداری کنید. مدت زمان گارانتی تمام محصولات در فروشگاه ایران هایلوک 2 سال است. در نظر داشته باشید به دلیل کیفیت بالای محصولات و عمر بالای آنها، خرابی در این محصولات در حداقل امکان خود قرار دارد، پس هنگام خرید محصولات هایلوک نگران خرابی آن نباشید و با خیال راحت، برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

× برای خرید مشاوره بگیرید