دید در شب رنگی و قابلیت WDR دوربین مداربسته هایک ویژن

دید در شب رنگی و قابلیت WDR دوربین مداربسته هایک ویژن عنوان مقاله ای است که در آن وبسایت فروشگاه ایران هایلوک به بررسی جامع آن و ابعاد گوناگونش خواهد پرداخت. در انتهای سالی که گذشت، شرکت پارس ارتباط افزار محصولات جدیدی را روانه بازار کرد که یکی از سری محصولات جدیدش، دوربینهای مداربسته هایک ویژن با دارای دید در شب رنگی و قابلیت WDR است.

در حال حاضر هم از برند هایک ویژن دوربین مداربسته با همچین قابلیتهایی به صورت همزمان یافت می شود و هم از برند داهوا که هم دارای دید در شب رنگی باشد هم از ویژگی WDR بهره ببرد.

در حال حاضر این دو ویژگی به صورت همزمان فقط در 3 دوربین مداربسته زیر یافت می شود:

این سه دوربین مداربسته بولت به سری G2-L معروف هستند.

دید-در-شب-رنگی-و-قابلیت-wdr

دید در شب رنگی و قابلیت WDR

نکته جالب توجه در خصوص سیاست کاری بهترین تولیدکننده دوربین مداربسته در جهان این است که این شرکت تمرکز خود را روی تولید این قابلیتها در دوربینهای مداربسته با هر دو تکنولوژی IP و TVI گذاشته است و علاوه بر دوربینهای مداربسته IP که در این مقاله مورد بحث ماست، در دوربینهای مداربسته TVI هم از قبل این شرایط دیده می شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه ایران هایلوک در ارتباط باشید. شماره زیر موبایل فروشگاه و ارتباط در واتس اپ ایران هایلوک است:

گرافیک لینک داخلی 2

09901220030

گرافیک لینک داخلی 2

آشنایی با WDR

در این بند از این مقاله با عنوان دید در شب رنگی و قابلیت WDR دوربین مداربسته هایک ویژن قصد داریم با WDR در دوربین مداربسته آشنایتان کنیم.

قابلیت WDR به این معناست که شما می توانید تفکیک نور انجام دهید و به طور هوشمند میزان کم یا زیاد بودن نور در محیط مورد نظر را مدیریت کنید. این قابلیت در خوانش پلاک خودرو در تاریکی مطلق کاربرد دارد و زمانی که نور چراغ خودرو مستقیم به لنز دوربین مداربسته می تابد و باعث می شود صفحه پلاک سفید شود.

آشنایی با دید در شب رنگی

در این بند از این مقاله با عنوان دید در شب رنگی و قابلیت WDR دوربین مداربسته هایک ویژن قصد داریم با دید در شب رنگی در دوربین مداربسته آشنایتان کنیم.

دید در شب رنگی یا اصطلاحا ColorVu به این معناست که شما می توانید دوربین مداربسته را در جایی قرار دهید که نور صفر مطلق باشد؛ چرا که زیر لنز دوربین مداربسته یک چراغ وجود دارد که می تواند فضا را روشن و نورانی کند.

× برای خرید مشاوره بگیرید