خرید بهترین دوربین مداربسته از ایران هایلوک

خرید-بهترین-دوربین-مداربسته

خرید بهترین دوربین مداربسته از ایران هایلوک یکی از شعارهای مهم این فروشگاه است که در این مقاله می خواهیم موضوعات زیادی را درباره آن مطرح کنیم. فروشگاه ایران هایلوک به واسطه فعالیت تقریبا دو ساله خود، توانسته تا حد زیادی اعتماد کاربران و مشتریان را جلب کرده و در زمینه فروش دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی به جایگاه بالایی دست پیدا کند. این مقاله با عنوان خرید بهترین دوربین مداربسته از ایران هایلوک یک مقاله آموزشی است که در آن قصد داریم شما را راهنمایی کرده و مشخص کنیم اگر قصد خرید بهترین دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته به آن را دارید، حتما ما را انتخاب کنید.

خرید-بهترین-دوربین-مداربسته-iranhilook

راهنمایی در فروشگاه ایران هایلوک

فروشگاه ایران هایلوک از راه های زیر، همواره راهنمای کاربران و مشتریان است تا خرید بهترین دوربین مداربسته را به آنها نشان دهد. دوربین مداربسته یکی از کالاهایی است که شما می توانید در فروشگاه ایران هایلوک آن را خریداری کنید و مراد از این واژه به طور کلی خرید تجهیزات نظارتی به طور کلی است و هر گاه در این مقاله اشاره به خرید بهترین دوربین مداربسته از ایران هایلوک کردیم، منظورمان خرید بهترین تجهیزات نظارتی از فروشگاه ایران هایلوک است.

فروشگاه ایران هایلوک با ارائه مشاوره رایگان و بازدید از محل موردنظر کاربر، پیش از خرید در کنار شما کاربران خواهد بود و همواره شما را به خرید بهترین دوربین مداربسته ترغیب می کند. در این فروشگاه وبسایت فعال ایران هایلوک در کنار شماست و همواره در صفحه نخست خود با عنوان راهنمای خرید، شما کاربران را راهنمایی می کند. پس از خرید در صورتی که می خواهید فرایند نصب را خودتان به عهده بگیرید، می توانید از طریق صفحه راهنمای نصب، این کار را پیش ببرید. هرچند توصیه می شود اگر تا به حال کار نصب دوربین مداربسته را انجام ندادید، این کار را به کارشناسان نصب بسپارید.

یکی دیگر از راهنمایی های فروشگاه ایران هایلوک در خصوص خرید تجهیزات نظارتی این است که در صفحه نخست خود به مواردی که نیاز دارید اشاره کرده و آنها را تک به تک معریف کرده است. این موارد به شرح زیر معرفی می شود:

 • دوربین مداربسته
 • دستگاه
 • هارد
 • کابل
 • آداپتور
 • اتصالات
 • لوازم جانبی

بهترین-دوربین-مداربسته

خرید بهترین دوربین مداربسته

اگر بخواهیم در یک کلام بهترین دوربین مداربسته را معرفی کنیم، مستقیما به برند هایک ویژن اشاره خواهیم کرد که از سال 2016 تا کنون پرچمدار تولیدکنندگان تجهیزات نظارتی در جهان است و رتبه یک را در جدول رده بندی از آن خود کرده است. پس خرید بهترین دوربین مداربسته از ایران هایلوک منوط به تهیه برند هایک ویژن است. همین شرکت برند هایلوک را هم روانه بازار کرده و در کنار هایک ویژن برترین دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته به آن به شمار می رود.

در فروشگاه ایران هایلوک اگر قصد خرید برندهای جهانی را ندارید، می توانید از برندهای تولید داخل استفاده کنید که خرید برند نگرون با سابقه 7 ساله خرید بهترین دوربین مداربسته ایرانی و متفرقه به شمار می رود.

تجهیز فضای موردنظر

در وبسایت فروشگاه ایران هایلوک دوربینهای مداربسته زیادی به فروش می رسد و باید کاربر با توجه به نیاز خود و فضای مورد نظر، بهترین گزینه را خریداری کند. نکاتی که مستقیما از فضا به دوربین مداربسته ربط پیدا می کند، موارد زیر است:

 • ارتفاع
 • متراژ محیط
 • نور در شب
 • توجه به جزئیات
 • استفاده در موارد خاص(مبتنی بر هوش مصنوعی)

در نظر داشته باشید هرچه دوربین مداربسته بزرگتر باشد، عمق دید آن و دید در شب آن بیشتر است و برای تجهیز فضای موردنظر خود باید از دوربینهای مداربسته بزرگ استفاده کنید. متراژ محیط هم یکی دیگر از مواردی است که مستقیما روی دوربین مداربسته و خرید آن تاثیر می گذارد. اگر محیط بزرگ است، باید از دوربین مداربسته با وضوح بیشتر استفاده کنید. نور در شب هم از آن جهت روی خرید بهترین دوربین مداربسته تاثیرگذار است که اگر در تاریکی مطلق از دوربین مداربسته استفاده می کنید، باید قابلیت های ویژه مثل Ultra Low Light یا WDR یا ColorVU در دوربین مداربسته فعال باشد.

توجه به جزئیات هم در جایی مطرح می شود که برای نظارت از آن باید از دوربینهای مداربسته با لنز متغیر استفاده کنید که بدون افت کیفیت زوم کنید روی سوژه مورد نظر. هوش مصنوعی هم فقط در برند هایک ویژن به کار می رود و در مواردی مانند تشخیص چهره، تشخیص دمای بدن، خوانش پلاک و… کاربرد دارد.

× برای خرید مشاوره بگیرید