انتقال تصویر

انتقال تصویر از طریق نرم افزارهای کاربردی موجود در سایت ایران هایلوک برای کاربران سیستم های نظارتی و تجهیزات امنیتی میسر خواهد شد. اگر از برند هایک ویژن و هایلوک استفاده می کنید، می توانید با دانلود نرم افزار iVMS یا Hik-Connect تصاویر ضبط شده و وقایع را بر روی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود مشاهده کنید.

برای انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک بر روی رایانه شخصی خود، پیشنهاد ما این است که از نرم افزار iVMS استفاده کنید. این نرم افزار با توجه به سیستم عامل رایانه خود، بر روی هریک از لینک های زیر برای شما مهیاست تا فرایند انتقال تصویر را انجام دهید. بر روی هریک کلیک کنید تا نرم افزار iVMS را با لینک مستقیم بر روی دسکتاپ خود ذخیره کنید.

دانلود نرم افزار iVMS-4200 (نسخه MAC)

دانلود نرم افزار iVMS-4200 (نسخه Windows)

iVMS-4200

اگر از برند هایک ویژن و هایلوک در سیستم نظارتی خود استفاده می کنید، و می خواهید تصاویر و وقایع ضبط شده را بر روی تلفن همراه خود ببینید، نرم افزار Hik-Connect و همینطور iVMS گزینه های مناسب برای شما خواهند بود. این نرم افزارها در دو نسخه قابل استفاده برای سیستم عامل iOS و Android قابل دسترس شماست. با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر، صفحه App Store و Google Play بر روی تلفن همراهتان باز می شود و به راحتی می توانید آن را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار Hik-Connect (مناسب برای سیستم عامل iOS)

دانلود نرم افزار iVMS-4500 (مناسب برای سیستم عامل Android)

hik-connect

در صورتی که از برند نگرون در سیستم نظارتی استفاده می کنید، می توانید برای انتقال تصویر از نرم افزار XMEye استفاده کنید و وقایع ضبط شده را بر روی گوشی تلفن همراهتان مشاهده کنید. این نرم افزار در دو نسخه iOs و Android در دسترس شماست. با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر، صفحه App Store و Google Play بر روی تلفن همراهتان باز می شود و به راحتی می توانید آن را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار XMEye (مناسب برای سیستم عامل iOS)

دانلود نرم افزار XMEye (مناسب برای سیستم عامل Android)

xmeye