600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک را تبریک می گوییم

600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک

600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک(فروشگاه دوربین مداربسته) یک اتفاق بزرگ برای فعالیت این وبسایت در عرض کمتر از 4 سال است. این فروشگاه تجهیزات نظارتی و سیستم های امنیتی که هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری فعالیت دارد، با تکیه بر فروش با بهترین قیمت روند رو به رشد خود را حفظ کرده است و در عرض حدود 3 سال و نیم فعالیت توانسته به 600 عضو دست پیدا کند.

آمار 600 نفر در عرض 3 سال ونیم به عبارتی 170 نفر در سال، آمار بسیار خوبی برای یک مجموعه با فروش تجهیزات نظارتی است. اگر تا به حال به عضویت وبسایت ایران هایلوک در نیامده اید، از طریق لینک زیر اقدام کنید تا از تسهیلات ویژه عضو بودن در وبسایت ایران هایلوک بهره مند شوید:

همچنین به همه کاربران وبسایت پیشنهاد می شود برای ارتباط با کارشناسان مجموعه با شماره زیر در پیام رسان واتس اپ در ارتباط باشند.

گرافیک لینک داخلی 2

واتس اپ مجموعه ایران هایلوک به شماره 09901220030

گرافیک لینک داخلی 2

در ادامه این مقاله با عنوان 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک را تبریک می گوییم با ما همراه باشید.

مزایای عضویت در وبسایت ایران هایلوک به شرح زیر است:

 • با عضویت در وبسایت ایران هایلوک پیشترها می توانستید از 12 درصد تخفیف (فقط مختص دوربین مداربسته و دستگاه) هنگام خرید بار نخست بهره مند شوید اما در حال حاضر به طور کلی برای تمامی کاربران و مراجعه کنندگان تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است و این عدد سال گذشته از 12 به 20 درصد ارتقا پیدا کرد و حال حاضر از 20 به 25 درصد نیز رسیده است.
 • اگر عضو وبسایت ایران هایلوک باشید می توانید فایل های به روزرسانی هایک ویژن و هایلوک را دریافت کنید. این بخش برای غیر از اعضای وبسایت ایران هایلوک فعال نیست.
 • دریافت فایل PDF آموزشی انتقال تصویر هایک ویژن هم یکی دیگر از مزایای عضو بودن در وبسایت ایران هایلوک است.
 • در ادامه این مقاله با عنوان 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک را تبریک می گوییم می خواهیم اعلام کنیم که دریافت فایل PDF آموزش گذر از خط هم جزو مزایای عضویت در این وبسایت است.

آمار تا 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک

در این بند می خواهیم به آماری که تا 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک از این وبسایت گذر کرده را مورد بررسی قرار دهیم:

 • وبسایت ایران هایلوک در عرض 1300 روز به اعضای 600 نفر دست پیدا کرد.
 • تا روزی که اعضای وبسایت ایران هایلوک 600 نفره شوند، 433 فایل دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است.
 • تا روزی که اعضای وبسایت ایران هایلوک 600 نفره شوند، 300 مقاله آموزشی و خبری در اختیار کاربران قرار گرفته است.
 • 100 نفر نخست از اعضای وبسایت ایران هایلوک در عرض 300 روز به جمع ما ملحق شدند.
 • 100 نفر دوم در عرض 200 روز به جمع ما ملحق شدند.
 • 100 نفر سوم در عرض 100 روز به جمع ما ملحق شدند.
 • 100 نفر چهارم در عرض 89 روز به جمع ما ملحق شدند.
 • 100 نفر پنجم در عرض 370 روز به جمع ما ملحق شدند.
 • 100 نفر ششم در عرض 220 روز به جمع ما ملحق شدند.
 • 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک به مثابه فروش بیشتر این وبسایت است.

اگر می بینید سرعت عضویت در این وبسایت کم شده، به دلیل وجود افزونه من ربات نیستم در این وبسایت است. از سال گذشته و پس از 400 نفره شدن اعضا، این افزونه به دلیل امنیت بیشتر و اجازه ندادن به ثبت نام رباتهای مخرب، روی وبسایت نصب شد و این امر باعث شد تا هرکه به جمع ما می پیوندد حتما فرد حقیقی باشد. آمار سالهای گذشته، اعضای حقیقی و رباتها با یکدیگر بودند.

captcha

از همراهی شما سپاسگزاریم

حال که وبسایت فروشگاه ایران هایلوک به 600 نفر عضو رسیده است، مجموعه ایران هایلوک از همراهی شما کاربران گرامی قدردانی به عمل می آورد و امیدوار است همواره در کنار شما کاربران لحظات خوبی را سپری کنیم. 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک یک اتفاق بزرگ برای این مجموعه و همراهان این مجموعه به شمار می رود و مسئولیت ما را برای ارائه هرچه بهتر خدمات بیشتر می کند. با روندی که این مجموعه در نظر گرفته است، پیشبینی می شود در آینده نزدیک تعداد همراهان ما بیشتر شود و ما امکانات بیشتری به کاربران گرامی ارائه دهیم.

امید است مطالعه این مقاله با عنوان 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک را تبریک می گوییم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

× برای خرید مشاوره بگیرید