21درصد تخفیف ویژه کاربران ایران هایلوک

21درصد-تخفیف

21درصد تخفیف ویژه کاربران ایران هایلوک است. این میزان تخفیف ویژه برای کاربرانی است که برای بار دوم از وبسایت فروشگاه ایران هایلوک خرید می کنند. نکته نخستی که در این مورد باید در نظر داشته باشید این است که خرید بار نخست شما از وبسایت ایران هایلوک باید حتما به یک میلیون تومان برسد. از خریدهای بعدی شما از 21درصد تخفیف ویژه کاربران ایران هایلوک بهره مند خواهید شد.

برای بهره مندی از 21درصد تخفیف ویژه کاربران ایران هایلوک باید به ترتیب زیر عمل کنید:

 • شرط نخست در این مورد این است که حتما از اعضای وبسایت ایران هایلوک باشید. برای اعضای وبسایت ایران هایلوک 12 درصد تخفیف روی کلیه اجناس دسته های دوربین مداربسته و دستگاه فعال است.
 • خرید خود را به یک میلیون تومان برسانید و از طریق درگاه وبسایت ایران هایلوک خرید خود را انجام دهید و فرایند پرداخت را انجام دهید.
 • پس از تکمیل خرید با شماره 02166735544 یا 09901220030 تماس حاصل کرد و سفارش خود را دو مرتبه چک کنید.
 • شماره تماس خود یا ایمیل خود را به کارشناسان مجموعه ایران هایلوک ارائه دهید.
 • کد تخفیف برایتان ارسال می شود تا بتوانید از خرید بعدی خود بدون محدودیت تا هر زمان افزون بر 12 درصد تخفیف ارائه شده، از 9 درصد هم تخفیف بیشتر بهره ببرید.

21درصد-تخفیف-iranhilook

بهره مندی از 21درصد تخفیف ویژه

تخفیف در فروشگاه ایران هایلوک به 2 دسته از افراد تقسیم می شود:

 • همکاران نظارت تصویری
 • کاربرانی که قصد خرید عمده دارند

همکاران نظارت تصویری می توانند با ارسال کارت همکاری خود به شماره واتس اپ 09901220030 از همان خرید ابتدایی خود از تخفیف 21 درصدی بهره مند شوند و هرگاه که اقدام به خرید از وبسایت کنند، با کد تخفیف همکاری این اقدام را می توانند انجام دهند.

کاربرانی که خرید عمده دارند، بهترین کار برایشان این است که خرید خود را تا سقف یک میلیون تومان انجام دهند و پس از آن مابقی خرید خود را پس از دریافت کد تخفیف انجام دهند که مشمول تخفیف 21 درصد شود.

21-درصد

محصولاتی که شامل تخفیف ویژه می شوند

در این بند از این مقاله با عنوان 21درصد تخفیف ویژه کاربران ایران هایلوک می خواهیم اعلام کنیم که همواره برای بهره مندی از تخفیف ویژه باید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد وبسایت شوید. اگر تا به حال عضو وبسایت نشده اید، برای عضویت در وبسایت ایران هایلوک وارد لینک زیر شوید:

عضویت-ایران-هایلوک

لازم به ذکر است کلیه محصولات در وبسایت ایران هایلوک شامل دوربین مداربسته و دستگاه از هر برند هایک ویژن، هایلوک و نگرون مشمول 21درصد تخفیف ویژه کاربران ایران هایلوک خواهد شد.

چگونه عضو وبسایت شویم؟

پس از آنکه وارد لینک ثبت نام وبسایت ایران هایلوک می شوید موارد زیر را باید پر کنید:

 • نام کاربری آن چیزی است که در وبسایت با آن معرفی می شوید.
 • ایمیل مورد دیگری است که در ثبت نام به آن نیاز مبرم دارید. از پس از ثبت نا می توانید با این پست الکترونیکی وارد وبسایت شوید. هر کس می تواند با یک ایمیل منحصر به فرد وارد وبسایت شود. پس از ثبت نام بلافاصله برایتان یک ایمیل خوشامدگویی ارسال می شود.
 • رمز عبور نیز از مهمترین بخشهای ثبت نام در وبسایت ایران هایلوک است. این رمز عبور قابل بازیابی است اما آن را در خاطرتان بسپارید که یادتان نرود. رمز عبور هم باید امن باشد و قابل حدس توسط دیگران نباشد.
 • شماره تماستان را هنگام ثبت نام وارد کنید. ما طرحهای تشویقی و پیشنهادهای ویژه را به شما پیامک خواهیم کرد یا موقعی که کالا را می خرید، برای قطعی شدن و پیگیری پس از خرید با آن شماره با شما تماس خواهیم گرفت.

امیدواریم از مطالعه این مقاله با عنوان 21درصد تخفیف ویژه کاربران ایران هایلوک لذت برده باشید.

× برای خرید مشاوره بگیرید