پاسخ به چند سوال رایج برای خریداران فروشگاه آنلاین ایران هایلوک:

پس از ثبت سفارش، کالا پس از چه مدت به دست خریدار خواهد رسید؟

پس از انتخاب کالای موردنظر و ثبت نهایی، سبد خرید مشتری گرامی پر خواهد شد. ساکنان شهر تهران، در کمتر از ۲۴ ساعت و ساکنان شهرهای دیگر، در کمتر از ۴۸ ساعت سفارش موردنظرشان، به دستشان خواهد رسید.

آیا خریدار می تواند وجه کالای خریداری شده را در محل پرداخت کند؟

اگر مشتری گرامی، ساکن شهر تهران باشد، می تواند پس از دریافت کالای خریداری شده از مامور پست ایران هایلوک در محل سکونت خود، وجه کالا را به صورت نقد پرداخت یا به شماره حساب ارائه شده توسط مامور پست ایران هایلوک واریز کند. این امکان برای مشتریان گرامی دیگر شهرها امکان پذیر نیست و فقط باید از طریق درگاه اینترنتی اقدام کنند.

حداقل و حداکثر خرید از فروشگاه ایران هایلوک چقدر است؟

خرید از فروشگاه ایران هایلوک دامنه ندارد. حتی ارزانترین کالای موجود در فروشگاه ایران هایلوک به صورت تکی قابل ارسال است. نکته دیگر تعداد انتخاب کالای موردنظر است که بدون هیچ محدودیتی، امکان سفارش وجود دارد.

هزینه ارسال کالای خریداری شده، از فروشگاه ایران هایلوک چقدر است؟

تا سقف یک میلیون تومان، هزینه ارسال در سراسر کشور به عهده مشتری گرامی است که به مامور پست پرداخت می شود. اگر مبلغ کالای خریدای شده، بیشتر از یک میلیون تومان باشد، هزینه ارسال در تهران رایگان است. اگر مشتری گرامی ساکن شهری غیر از تهران باشد و سفارش بیش از یک میلیون تومان داشته باشد، هزینه ارسال کالا تا باربری را فروشگاه ایران هایلوک پرداخت می کند و هزینه ارسال از باربری تا محل سکونت مشتری گرامی، به عهده ایشان خواهد بود.

تخفیف برای خرید عمده(سفارش بالای ۱۰ میلیون تومان) به چه صورت محاسبه می شود؟

در صورتی که مشتری گرامی عضو سایت ایران هایلوک باشد و قصد خرید بیشتر از ۱۰ میلیون تومان دارد، درصد تخفیف با بالا رفتن میزان خرید، بیشتر خواهد شد. مشتری گرامی برای اطلاع دقیق از درصد تخفیف می تواند با شماره ۰۹۹۰۱۲۲۰۰۳۰ تماس بگیرد و با ارسال کارت همکاری به واتس اپ یا تلگرام همین شماره، از تخفیف ویژه همکاران بهره‌مند شود.

راه ایجاد همکاری با ایران هایلوک به چه صورت است؟

اگر مشتری گرامی قصد همکاری به صورت پیوسته با ایران هایلوک را دارد، می تواند برای عقد قرارداد، درخواست خود را به ایمیل amiri[at]iranhilook.com ارسال کند یا برای اطلاع دقیق از نحوه ایجاد همکاری، با شماره ۰۲۱۶۶۷۳۵۵۴۴(واحد نمایندگی) تماس بگیرد.

راه دریافت نمایندگی برند نگرون به چه صورت است؟

با گسترش تولید دوربین مداربسته و دستگاه نگرون و محبوبیت این برند در بین کاربران، فروشگاه ایران هایلوک اقدام به اعطای نمایندگی به فروشندگان در استان‌های دیگر کرده است. مشتریان گرامی در صورت تمایل برای دریافت نمایندگی فروش، می‌توانند درخواست خود را به ایمیل amir[at]camirancctv.com ارسال کنند یا با شماره ۰۲۱۶۶۷۳۵۵۴۴(واحد نمایندگی) تماس بگیرند.

آیا کالاهای خریداری شده از فروشگاه ایران هایلوک، قابل تعویض است؟

کالای خریداری شده تا ۲۴ ساعت از دریافت، قابل تعویض است؛ به شرطی که کالای خریداری شده از حالت آکبند خارج نشده باشد و در آن پلمب باقی مانده باشد.

در صورت بروز مشکل فنی، چه اقدامی باید صورت بگیرد؟

تمام کالاهای فروشگاه ایران هایلوک، دارای گارانتی هستند. درصورت بروز هرگونه مشکل برای کالای خریداری شده، با شماره ۰۲۱۶۶۷۳۵۵۴۴(واحد گارانتی) تماس بگیرد و پس از اطلاع از گارانتی موجود، خریدار گرامی راهنمایی می شود تا با مراجعه حضوری به محل گارانتی مربوطه، مشکل ایجادشده برطرف شود.