سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک با سلامت 74 درصد

سئوی-وبسایت-فروشگاه-ایران-هایلوک

سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک با سلامت 74 درصد از نکات مهم این وبسایت است. بر اساس اعلام رسمی سایت هاست ایران وبسایت فروشگاه ایران هایلوک موفق شده است بیش از 70 درصد از نکات مهم سئوسازی را رعایت کند. نکته امیدوارکننده در این امر پیشرفت سلامت وبسایت نسبت به سال گذشته است. سال گذشته در این روز، در مقاله ای اعلام شد که وبسایت فروشگاه ایران هایلوک موفق به کسب نمره 73 از سلامت سئو شده است که این عدد نسبت به سال گذشته با یک درصد پیشرفت به 74 درصد رسیده است.

نشان سلامت سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک، به این معناست که این وبسایت، کار خود را در این فرایند به طور صحیح انجام داده است و برای در دسترس بودن مشتریان، سیاستهای صحیحی را برای این کار تبیین کرده است. موتورهای جست و جوگر گوگل وبسایت ایران هایلوک را در کلمات کلیدی مهم شناسایی کرده و با سرچ آنها توسط کاربران، این وبسایت به مخاطبان معرفی می شود.

کلمات کلیدی سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک

در وبسایت فروشگاه ایران هایلوک کلمات کلیدی متعددی مدنظر قرار گرفته است. مهمترین کلمه کلیدی نام و عنوان فروشگاه است:

 • ایران هایلوک

در موتورهای جست و جوگر گوگل کلمه کلیدی ایران هایلوک در رتبه نخست قرار دارد و لینک یک است. در تصویر زیر مشاهده می کنید که لینک مختص به فروشگاه ایران هایلوک با گسترگی زیادی همراه است و که سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک با سلامت 74 درصد را نشان می دهد. در سمت راست اطلاعات ارسال شده از سوی گوگل لوکیشن فروشگاه قرار دارد.

سئوی-وبسایت-فروشگاه-ایران-هایلوک-iranhilook

همانطور که مشاهده می کنید عنوان وبسایت همچنان بدون تغییر نسبت به گذشته مانده است؛ در حالی که این وبسایت عنوان خود را به نمایندگی هایک ویژن ، هایلوک و داهوا تغییر داده است.

پایین لینک پیشنهادی گوگل یک سری مشخصات را مشاهده می کنید که اعم از دانلود کنید، هایلوک و لیست قیمت است که به دلیل استقبال زیاد کاربران مورد حمایت گوگل قرار گرفته و پیشنهاد می شود. موارد دیگری که در موتورهای جست و جوگر گوگل در جایگاه لینک یک قرار دارد به شرح زیر است:

 • دیتاشیت محصولات هایلوک
 • دیتاشیت محصولات هایک ویژن
 • فایل به روزرسانی محصولات هایلوک
 • فایل به روزرسانی محصولات هایک ویژن
 • فایل به روزرسانی محصولات نگرون

در هر کدامیک از موارد بالا، کاربران در هر کجا که باشند، اگر این واژه ها را در گوگل سرچ کنند، موتورهای جست و جوگر گوگل قطعا وبسایت فروشگاه ایران هایلوک را به عنوان نخستین لینک معرفی می کند و این نشان از مطلوبیت سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک دارد.

دیگر واژه های مهم وبسایت

در وبسایت فروشگاه ایران هایلوک افزون بر مواردی که ذکر شد، تمرکز بالایی در واژه های دیگر هم وجود دارد که در این بند از این مقاله با عنوان سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک با سلامت 74 درصد می خواهیم این واژه ها را معرفی کرده و جایگاه آنها را ذکر کنیم:

 • نگرون : اینک شماره 3
 • هایلوک : لینک شماره 4
 • هایک ویژن : لینک شماره 34

هدف مجموعه ایران هایلوک

آنچه که به عنوان هدفگذاری مجموعه ایران هایلوک مطرح است و امید است تا سال آینده همین موقع تحقق یابد، این است که در واژه دوربین مداربسته و خرید دوربین مداربسته به جایگاه قابل قبولی در صفحات نخست موتورهای جست و جوگر گوگل برسد و در واژه هایک ویژن بتواند جایگاه خود را ارتقا دهد.

حفظ جایگاه موتورهای جست و جوگر گوگل در واژه های نگرون و هایلوک هم از واجبترین اقدامات مجموعه ایران هایلوک خواهد بود تا بتواند خود را در میان 3 لینک برتر موتورهای جست و جوگر گوگل حفظ کند.

مرجعیت وبسایت ایران هایلوک

رسالت کاری مجموعه ایران هایلوک بر اساس مرجعیت است. به طوری که امانت داری و انتقال مطالب صحیح به کاربر به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد. در حال حاضر دیتاشیتها و فایلهای به روزرسانی در وبسایت ایران هایلوک از استقبال بسیار خوبی برخوردار است اما آنچه که در این بند از مقاله سئوی وبسایت فروشگاه ایران هایلوک با سلامت 74 درصد می خواهی مبه آن اشاره کنیم، مقوله انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک است. در این بند جایگاه این دو مورد را با هم بررسی می کینم:

 • انتقال تصویر هایلوک : لینک شماره 5
 • انتقال تصویر هایک ویژن : لینک شماره 6

برای دانلود فابل آموزشی این موارد به لینک زیر مراجعه کنید:

× برای خرید مشاوره بگیرید