راهنمای-نصب-ایران-هایلوک

راهنمای نصب

راهنمای نصب برای کاربران سایت ایران هایلوک، مراحل موردنیاز را اشاره می کند. گروه مجرب ما متشکل از کارشناسان حرفه ای، مراحل نصب را برایتان انجام می دهند. پس از تهیه موارد مورد نیاز برای تهیه سیستم نظارتی، کار به مرحله نصب و راه‌اندازی می‌رسد. شما در این مرحله برای موارد زیر باید هزینه‌های نصب را بپردازید:
1- نصب دوربین مداربسته(تنظیم و جایگذاری)
2- نصب دستگاه(وصل کردن هارد، آغاز کار و آموزشهای مرتبط)
3- کابل‌کشی
اگر می‌خواهید تصویر وقایع ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته روی گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر شما هم نمایش داده شود، هزینه انتقال تصویر هم به موارد بالا اضافه می‌شود.
در صورت نیاز، داکت کشی، فلکسی کشی و نصب رک هم جزو هزینه‌های نصب محسوب می‌شود.
گروه نصب ایران هایلوک متشکل از افراد مجرب و حرفه‌ای، کار نصب سیستم‌های نظارتی شما را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و خیال شما را بابت ارائه بهترین خروجی راحت می‌کند.
در این راهنمای نصب گام به گام مراحل را بررسی می کنیم. اولین قدم در نصب وراه اندازی سیستم نظارتی موردنظر شما این است که گروه نصب ایران هایلوک، برای کارشناسی به محل موردنظر شما اعزام می شود. پس از بررسی کارشناسانه، تعداد دوربین مداربسته موردنیاز برای آن فضا به شما اعلام شده و سپس با توجه به انتظار شما از کیفیت تصاویر انواع دوربین مداربسته، به شما معرفی می شود.

پس از انتخاب دوربین مداربسته موردنظر شما، با دستگاه مناسب، آشنا خواهید شد. پس از انتخاب دوربین مداربسته و دستگاه، گروه نصب ایران هایلوک کار خود را شروع می کند. کابل کشی مرحله نخست کار گروه نصب ایران هایلوک است. پس از کابل کشی، دوربین مداربسته با توجه به موقعیت قرارگیری آن، نصب و زاویه دید آن تنظیم خواهد شد.

پس از نصب دوربین مداربسته، نوبت تنظیم دستگاه است. تنظیم دستگاه شامل نصب هارد و آماده سازی شرایط ضبط است. پس از اتمام این مراحل، اگر نیاز به انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر دارید، این کار توسط کارشناس فنی انجام می‌گیرد. در گام پایانی، آموزش کار با دستگاه به شما مشتری گرامی داده خواهد شد. پس از پایان کار نصب، فروشگاه ایران هایلوک، همواره پاسخگوی تمام سوالاتتان در زمینه کار با سیستم امنتی شما خواهد بود.

امیدواریم این راهنمای نصب مورد توجه کاربران گرامی سایت ایران هایلوک قرار گرفته باشد.

راهنمای-نصب-دوربین-مداربسته