دوربین مداربسته حرارتی هایک ویژن (مشاهده تصویر)

دوربین مداربسته حرارتی هایک ویژن یک راه حل ایدئال برای نظارت از فضای موردنظر در شرایط شیوع ویروس کرونا است. این محصولات ویژگی های منحصر به فرد دارند. در این مقاله نمونه تصاویر این دوربین های مداربسته را بررسی می کنیم تا با قابلیت های آن آشنا شوید. در نظر داشته باشید در فروشگاه ایران هایلوک فقط دوربین مداربسته هایک ویژن با این ویژگی موجود است و برای تهیه این محصولات باید فقط به این برند رجوع کنید. به این دست دوربین های مداربسته اصطلاحا THERMAL گفته می شود. ویژگی های این محصولات به شرح زیر است:

 • بهره مندی از دید 24 ساعت شبانه روز
 • دارای سیستم تحلیل محتوا به طور هوشمند
 • دارای مقاومت بسیار بالا و سازگار با محیط های گرم

نمونه تصویر دوربین مداربسته حرارتی

در ویدئوی زیر مشاهده می کنید که این دوربین های مداربسته به طور هوشمند درجه حرارت را تشخیص می دهد پس اگر هنگام ورود به فضای موردنظر یک دوربین مداربسته حرارتی هایک ویژن نصب کنید، تب افراد به سادگی و در کسری از ثانیه تشخیص داده می شود. در ویدئوی زیر این نمونه تصویر را مشاهده کنید:

مشاهده می کنید که اگر فردی یک لیوان آب گرم در مقابل پیشانی خود قرار دهد، دمای بالای آن به سادگی تشخیص داده می شود و شبیه سازی فرد توسط دوربین مداربسته مشخص می شود. همانطور که مشخص است، دوربین مداربسته حرارتی تصویر را به صورت تصاویر عادی دوربین های مداربسته دیگر نشان نمی دهد و آنچه که به نمایشگر انتقال داده می شود، تصاویر به رنگ های زرد و قرمز و آبی خواهد بود.

پیام هشدار دوربین مدار بسته حرارتی

در ویدئوی زیر به قابلیت دیگر این محصولات اشاره شده است. افراد از مقابل این دوربین مدارسته عبور کرده و دمای بدن آنها بر روی نمایشگر نشان داده می شود. اگر دمای بدن افراد نرمال باشد(بین 36 تا کمتر از 38) عدد نشان داده شده به رنگ سبز خواهد بود اما اگر فردی که از جلوی این دوربین مداربسته عبور می کند، دمای بدن بالا داشته باشد، عدد نشان داده شده به رنگ قرمز خواهد بود و با پیغام هشدار، ادمین را متوجه عبور فرد دارای تب بالا می کند.

تشخیص عدم استفاده از ماسک

در ویدئوی زیر نمونه ای از هوشمندی و بهره مندی از هوش مصنوعی در این دوربین های مداربسته نشان داده می شود. قابلیتی که دوربین های مداربسته حرارتی هایک ویژن از آن بهره می برد این است که علاوه بر نمایش تعداد افراد عبور کرده از مقابل دوربین مداربساه و نمایش دمای بدن آنها، می تواند افرادی که ماسک بر روی صورت خود ندارند را تشخیص دهد و با یک پیغام هشدار، هم خود فرد و هم ادمین را متوجه کند. نمونه ای از این ویژگی را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

معرفی دوربین های مداربسته حرارتی هایک ویژن

در این بند می خواهیم شما را با پارتنامبر این دوربین های مداربسته از برند هایک ویژن آشنا کنیم. این محصولات به شرح زیر است:

 • دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2TD2136
 • دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2TD2617B-3/PA

دوربین-مداربسته-حرارتی-هایک-ویژن-iranhilook

محیط های مورد استفاده

مواردی که می توان از دوربین های مداربسته حرارتی در آنها استفاده کرد، به شرح زیر است:

 • مراکز خرید
 • فرودگاه ها
 • درمانگاه ها
 •  شرکت های با تعداد کارمند زیاد
 • کارخانه ها

NVR سازگار با این دوربین های مداربسته

در نظر داشته باشید برای بهره مندی از این محصولات باید این دوربین های مداربسته را به دستگاه های هوشمند و سری I متصل کرد. دستگاهی که در فروشگاه ایران هایلوک با این مشخصات موجود است، محصولات زیر است:

1 دیدگاه برای “دوربین مداربسته حرارتی هایک ویژن (مشاهده تصویر)

 1. اشتراک‌ها: پربازدیدترین مطالب وبسایت ایران هایلوک - سایت ایران هایلوک

دیدگاه‌ها بسته شده است.

× برای خرید مشاوره بگیرید