تخفیف همکاری در فروشگاه ایران هایلوک کاهش یافت

تخفیف-همکاری

تخفیف همکاری در فروشگاه ایران هایلوک کاهش یافت. تخفیف همکاری به دلیل بالا رفتن قیمت ارز در ایران تغییر کرد و نسبت به ماه گذشته کمتر شده است. در وبسایت فروشگاه ایران هایلوک از سال گذشته این موقع تا کنون تفاوت های زیادی در تخفیف ارائه شده به کاربران وبسایت عرضه می شود که به شرح زیر به شما اطلاع رسانی می شود:

 • پیش از یکم شهریور ماه سال 1399، تخفیف برای کاربران وبسایت ایران هایلوک 7 درصد بود
 • پس از یکم شهریور ماه سال 1399 تا بیست و یکم تیرماه سال 1400، تخفیف برای کاربران وبسایت ایران هایلوک به 12 درصد افزایش یافت
 • از بیست و یکم تیرماه سال 1400 تا کنون تخفیف برای کاربران وبسایت ایران هایلوک به 20 درصد افزایش یافته است

تخفیف-همکاری-iranhilook

این درصدهای تخفیف از قیمت روی قیمت لیست منتشرشده توسط شرکت پارس ارتباط افزار و درسا کسر می شود.

در واقع شرکت پارس ارتباط افزار و تدبیراندیشان درسا دو متولی اصلی محصولات هایک ویژن و هایلوک در ایران هستند و واردکننده رسمی این محصولات به شمار می روند. این دو شرکت یک لیست قیمت مصرف کننده از این محصولات به بازار عرضه می کنند که فروشندگان می توانند از روی این لیست درصد تخفیف کسر کنند. این درصد برای افراد همکار و غیر همکار متفاوت است که در این مقاله با عنوان تخفیف همکاری در فروشگاه ایران هایلوک کاهش یافت می خواهیم به این موضوع بپردازیم که در حال حاضر به چه دلایلی این میزان تخفیف تغییر کرده است.

تغییر اعطای تخفیف در وبسایت

اگر عضو وبسایت ایران هایلوک نیستید، می توانید از طریق لینک زیر اقدام به عضویت در سایت کنید:

 • اگر عضو وبسایت ایران هایلوک نشده اید، اینجا کلیک کنید.

از ابتدای روز تاسیس این وبسایت تا تاریخ 21 تیر ماه سال جاری برای بهره مندی از تخفیف همکاری باید حتما عضو وبسایت ایران هایلوک باشید اما اخیرا این امکان برای همه مراجعه کنندگان وبسایت فراهم است و نیازی به عضویت در وبسایت ندارید.

اعطای تخفیف دوربین مداربسته و دستگاه

در وبسایت ایران هایلوک تمام قیمت های دوربین مداربسته و دستگاه، به جز موارد فروش ویژه و خرید پکیج های پیشنهادی، با تخفیف 20 درصدی نمایش داده می شود و اگر عضو سایت هم نباشید، باز هم میزان تخفیف اعمال شده را خواهید دید که مشمول 20 درصد تخفیف شده و دستگاه ها و دوربینهای مداربسته هایلوک و هایک ویژن این وضع را تجریه می کنند. فرقی ندارد از کدام تکنولوژی و کدام وضوح تصویر و کدام تعداد کانال محصول تهیه می کنید. این تخفیف 20 درصدی به طور یکپارچه شامل تمام محصولات دوربین مداربسته و دستگاه خواهد شد.

کاهش تخفیف همکاری

در این مقاله با عنوان تخفیف همکاری در فروشگاه ایران هایلوک کاهش یافت، می خواهیم این نکته را یادآور شویم که در طی روزهای ماه اخیر به دلیل بالا رفتن قیمت دلار، درصد تخفیف همکاری هم کم شده است. البته این اوضاع به نظر موقتی می آید و طی روزهای آینده دو حالت ممکن است رخ دهد:

 • افزایش قیمت لیست محصولات هایک ویژن و هایلوک و بازگشتن درصد تخفیف به حالت قبل
 • کاهش قیمت دلار و عدم تغییر و افزایش قیمت لیست محصولات و بازگشتن درصد تخفیف به حالت قبل

تخصیص کدتخفیف وبسایت ایران هایلوک

تخفیف در وبسایت ایران هایلوک در حالت عادی 20 درصد است که تا سقف یک میلیون تومان فعال است. اگ قصد خرید بیشتر از یک میلیون تومان دارید، می توانید از تخفیف ویژه تر با شرایط زیر بهره مند شوید:

 • کد تخفیف برای هر بار خرید از دفعه دوم به بعد به ارزش بالای 3 میلیون تومان اعتبار دارد.
 • تخفیف کدی که در اختیار کاربر قرار گرفته می شود، 2 درصد ارزش دارد که بر روی تخفیف پیش فرض 20 درصدی وبسایت اعمال می شود.
 • کد تخفیف برای یک کاربری اعتبار دارد و امکان استفاده با نام های کاربری غیر منحصر به فرد فاقد اعتبار است.
 • کد تخفیف تاریخ انقضا ندارد و بدون محدودیت استفاده است.
 • فرایند خرید به صورت کاملا غیرحضوری، از طریق وبسایت و درگاه اینترنتی صورت می گیرد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله با عنوان تخفیف همکاری در فروشگاه ایران هایلوک کاهش یافت استفاده کافی را برده باشید.

× برای خرید مشاوره بگیرید