ایران هایلوک شرکت چای احمد را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد

ایران هایلوک شرکت چای احمد

ایران هایلوک شرکت چای احمد را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد. رزومه مجموعه ایران هایلوک، روز به روز پربارتر از قبل می شود و این نهاد بزرگ و مهم در کنار سایر مجموعه های نامی در سال 1401 با ایران هایلوک همکاری کرد. گفتنی است نام این مجموعه در رزومه ایران هایلوک درج شده است. شرکت چای احمد برای تجهیز فضای اداری خود نیاز به تامین تجهیزات نظارتی داشت و تصمیم را بر این اساس قرار داد که این اقدام را با مجموعه ایران هایلوک انجام دهد. ما در این مقاله با عنوان ایران هایلوک شرکت چای احمد را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد، قصد داریم ابعاد این همکاری را بررسی کنیم.

نخستین همکاری شرکت چای احمد با مجموعه ایران هایلوک برای تجهیز فضای اداری خود با دو عدد دوربین مداربسته هایک ویژن با قابلیت WDR است.

در نخستین گام برای اولین بار تجهیز فضای دفاتر اداری چای احمد از دو عدد دوربین مداربسته TVI با قابلیت WDR بهره برد تا بتواند نیاز خود از تهیه این سری محصولات را برطرف کند. ما در این مقاله می توانیم بگوییم ایران هایلوک شرکت چای احمد را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد.

معرفی شرکت چای احمد

شرکت چای احمد از قدیم ترین شرکتهای تولیدکننده چای ایرانی است که در 7 کشور جهان کارخانه دارد. انگلیس، سرلانکا، اوکراین، روسیه، چین، امارات و در کنار ایران، با رعایت استانداردهای بین المللی، چای تولید می کند.

دفتر مرکزی چای احمد در تهران خیابان قائم مقام فراهانی است و در ادامه این مقاله با عنوان ایران هایلوک شرکت چای احمد را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد با ما همراه باشید.

برای تمام کاربران و افرادی که قصد ثبت پروژه را دارند، پیشنهاد می شود به شماره واتس اپ مجموعه پیغام دهید. با کلیک روی لینک زیر مستقیم به صفحه چت مجموعه ایران هایلوک در واتس اپ وارد خواهید شد.

گرافیک لینک داخلی 2

09901220030

گرافیک لینک داخلی 2

ایران هایلوک شرکت چای احمد

همکاری ایران هایلوک با شرکت چای احمد برای شروع به خرید محصولات توربو اچ دی از برند هایک ویژن منتهی شد. دو عدد دوربین مداربسته توسط شرکت چای احمد از فروشگاه ایران هایلوک خریداری شد. پیشبینی می شود برای تجهیز بیشتر این شرکت در ادامه این همکاری بیشتر هم خواهد شد. هایک ویژن به عنوان اصلی ترین برند ایران هایلوک بهترین تولیدکننده تجهیزات نظارتی در جهان است. آنچه در برند هایک ویژن مدنظر شرکت چای احمد قرار داشت توسط این نهاد خریداری شد و در این مقاله می توانیم بگوییم ایران هایلوک شرکت چای احمد را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد.

پروژه های خود را به ایران هایلوک بسپارید

در بخش رزومه فروشگاه ایران هایلوک راه های ارتباطی میان مشتریان و فروشگاه ایران هایلوک مشخص شده است. اصول و قواعد کاری این فروشگاه در آن مقاله به طور کامل مشخص است. در نظر داشته باشید سه مرحله زیر از ابتدا تا انتها همراه کاربر خواهد بود:

  • مشاوره
  • فروش
  • نصب

سه اصل مهم فروشگاه ایران هایلوک در همکاری با نهادهای مهم و سایر مشتریان گرامی جلب اعتماد مشتری، پاسخگویی سریع و تضمین اصالت کالا است که همواره به آن پایند بوده و تمام فعالیتهای خود را بر این اساس انجام می دهد.

کاربر گرامی و همکاران محترم و خریداران عزیز می توانند پیش از اقدام به تجهیز فضای خود با شماره های زیر در تماس باشند:

  • 02166735544
  • 09901220030

امیدواریم از مطالعه این مقاله با عنوان ایران هایلوک شرکت چای احمد را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد استفاده کافی را برده باشید.

× برای خرید مشاوره بگیرید