ایران هایلوک شرکت ابزار قطعه آردین را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد

ایران-هایلوک-شرکت-ابزار-قطعه-آردین

ایران هایلوک شرکت ابزار قطعه آردین را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد. رزومه مجموعه ایران هایلوک، روز به روز پربارتر از قبل می شود و در میانه های زمستان سال 1400 برای نخستین بار شرکت ابزار قطعه آردین با مجموعه ایران هایلوک همکاری داشت. شرکت ایزار قطعه آردین برای تجهیز فضای دفتر مرکزی خود نیاز به تامین تجهیزات نظارتی داشت و تصمیم گرفت این اقدام را با مجموعه ایران هایلوک انجام دهد.

در نخستین گام برای تجهیز دفتر مرکزی، شرکت ابزار قطعه آردین از دستگاه NVR یعنی با تکنولوژی تحت شبکه با قابلیت PoE بهره برد تا بتواند دوربینهای مداربسته خود را بدون سوئیچ به دستگاه متصل کند و ما در این مقاله می توانیم بگوییم ایران هایلوک شرکت ابزار قطعه آردین را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد.

معرفی آردین

شرکت ابزار قطعه آردین یکی از معروفترین شرکتهایی است که با کیفیت بالای تولیدات خود، مشتریان زیادی را به سمت خود کشانده و با سابقه درخشان خود در زمینه تامین تجهیزات برای صنایع بالادستی ایران فعالیت می کند. شرکت ابزار قطعه آردین از سال 1392 تاسیس شد و نزدیک به یک دهه است که در بخش تجهیزات و قطعات صنعتی و ماشین آلات تولید فعالیت دارد و اکنون با تولیدات و خدمات گسترده خود توانسته به جایگاه قابل قبولی برسد.

نشانی دفتر مرکزی این شرکت در محدوده میدان هفتم تیر تهران قرار دارد و مسئولان اجرایی این نهاد در شهر تهران، با جست و جو در موتورهای جست و جوگر گوگل با ما آشنا شده و کار تجهیز فضای خود را به فروشگاه ما سپردند. در میانه های زمستان 1400 هجری شمسی ایران هایلوک شرکت ابزار قطعه آردین را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد.

ایران-هایلوک-شرکت-ابزار-قطعه-آردین-iranhilook

ایران هایلوک شرکت ابزار قطعه آردین

همکاری ایران هایلوک با شرکت ابزار قطعه آردین برای شروع به خرید دستگاه NVR هایک ویژن منتهی شد ولی در ادامه این همکاری بیشتر هم خواهد شد. هایک ویژن به عنوان بهترین تولیدکننده تجهیزات نظارتی در جهان با ارائه ویژگی های منحصر به فرد اعم از پشتیبانی از دوربینهای مدارسته 4K، بهره مندی از قابلیت PoE و مشاهده تصاویر بدون افت تصویر ارائه می کند که مورد نیاز شرکت ابزار قطعه آردین قرار گرفت و از آن استفاده کرده اند. در این مقاله به آنچه در ایران هایلوک شرکت ابزار قطعه آردین را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد، بود، پرداختیم.

پروژه های خود را به ایران هایلوک بسپارید

در بخش رزومه فروشگاه ایران هایلوک راه های ارتباطی میان مشتریان و فروشگاه ایران هایلوک مشخص شده است. اصول و قواعد کاری این فروشگاه در آن مقاله به طور کامل مشخص است. در نظر داشته باشید سه مرحله زیر از ابتدا تا انتها همراه کاربر خواهد بود:

  • مشاوره
  • فروش
  • نصب

کاربر گرامی و همکاران محترم می توانند پیش از اقدام به تجهیز فضای خود با شماره های زیر در تماس باشند:

  • 02166735544
  • 09901220030

امیدواریم از مطالعه این مقاله با عنوان ایران هایلوک شرکت ابزار قطعه آردین را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد استفاده کافی را برده باشید.

× برای خرید مشاوره بگیرید