ایران هایلوک بیمه حافظ را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد

ایران هایلوک بیمه حافظ

ایران هایلوک بیمه حافظ را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد. رزومه مجموعه ایران هایلوک، روز به روز پربارتر از قبل می شود و این نهاد بزرگ و مهم سومین مجموعه نامی در سال 1401 است که با ایران هایلوک همکاری می کند. نام این مجموعه در رزومه ایران هایلوک درج شده است. بیمه حافظ برای تجهیز فضای اداری خود و شعب متفاوت خود نیاز به تامین تجهیزات نظارتی دارد و تصمیم را بر این اساس قرار داد که این اقدام را با مجموعه ایران هایلوک انجام دهد. ما در این مقاله با عنوان ایران هایلوک بیمه حافظ را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد قصد داریم ابعاد این همکاری را بررسی کنیم.

نخستین همکاری بیمه حافظ با مجموعه ایران هایلوک برای تجهیز فضای اداری 5 شعبه خود در کشور است.

در نخستین گام برای اولین بار تجهیز فضای دفاتر اداری بیمه ما از تعداد زیادی دوربین مداربسته HD-TVI صدادار دام با وضوح 2 مگاپیکسل بهره برد تا بتواند آنها را با دستگاه DVR هایک ویژن 8 کانال سری HQ که از مجموعه ایران هایلوک خریداری کرد، ست کند. ما در این مقاله می توانیم بگوییم ایران هایلوک بیمه حافظ را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد.

معرفی بیمه حافظ

بیمه حافظ یکی از معروفترین نهادهای بیمه ای است که برای خدمت رسانی به هموطنان و بیمه کردن آنها تاسیس شده و در سرتاسر ایران شعب زیادی با این نام فعالیت می کنند. سابقه درخشان این نهاد بیمه بسیار حائز اهمیت است. بیمه حافظ در سال 1381 تاسیس شد و توانسته پس از اخذ پروانه فعالیت خود در انواع گوناگون بیمه ها از بیمه مرکزی، با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و متخصص در صنعت بیمه به جایگاه خوبی دست یابد.

دفتر مرکزی بیمه حافظ در پایتخت، خیابان وزرا قرار دارد. در ادامه این مقاله با عنوان ایران هایلوک بیمه حافظ را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد با ما همراه باشید.

برای تمام کاربران و افرادی که قصد ثبت پروژه را دارند، پیشنهاد می شود به شماره واتس اپ مجموعه پیغام دهید. با کلیک روی لینک زیر مستقیم به صفحه چت مجموعه ایران هایلوک در واتس اپ وارد خواهید شد.

گرافیک لینک داخلی 2

09901220030

گرافیک لینک داخلی 2

ایران هایلوک بیمه حافظ

همکاری ایران هایلوک با بیمه حافظ برای شروع به خرید محصولات توربو اچ دی از برند هایک ویژن منتهی شد. هم دوربین مداربسته و هم دستگاه توسط بیمه حافظ از فروشگاه ایران هایلوک خریداری شد. پیشبینی می شود برای تجهیز شعب دیگر بیمه حافظ در ادامه این همکاری بیشتر هم خواهد شد. هایک ویژن به عنوان اصلی ترین برند ایران هایلوک بهترین تولیدکننده تجهیزات نظارتی در جهان است. آنچه در برند هایک ویژن مدنظر بیمه حافظ قرار داشت توسط این نهاد خریداری شد و در این مقاله می توانیم بگوییم ایران هایلوک بیمه حافظ را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد.

پروژه های خود را به ایران هایلوک بسپارید

در بخش رزومه فروشگاه ایران هایلوک راه های ارتباطی میان مشتریان و فروشگاه ایران هایلوک مشخص شده است. اصول و قواعد کاری این فروشگاه در آن مقاله به طور کامل مشخص است. در نظر داشته باشید سه مرحله زیر از ابتدا تا انتها همراه کاربر خواهد بود:

  • مشاوره
  • فروش
  • نصب

سه اصل مهم فروشگاه ایران هایلوک در همکاری با نهادهای مهم و سایر مشتریان گرامی جلب اعتماد مشتری، پاسخگویی سریع و تضمین اصالت کالا است که همواره به آن پایند بوده و تمام فعالیتهای خود را بر این اساس انجام می دهد.

کاربر گرامی و همکاران محترم و خریداران عزیز می توانند پیش از اقدام به تجهیز فضای خود با شماره های زیر در تماس باشند:

  • 02166735544
  • 09901220030

امیدواریم از مطالعه این مقاله با عنوان ایران هایلوک بیمه حافظ را مجهز به تجهیزات نظارتی کرد استفاده کافی را برده باشید.

× برای خرید مشاوره بگیرید