آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک

آموزش-انتقال-تصویر-هایک-ویژن

آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک روی گوشی تلفن همراه به کاربران محصولات شرکت هایک ویژن امکان مشاهده تصاویر روی موبایل شخصی خود هرکجا که باشند را می دهد. شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که اگر قصد استفاده از محصولات با برندهای متفرقه دارید، برای انتقال تصویر روی گوشی تلفن همراه باید چه اقدامی کنید. ما سال گذشته در یک مقاله جامع آموزش لحظه به لحظه و تصویری انتقال تصویر محصولاتی که با نرم افزار XMEye کار می کنند را به اشتراک گذاشتیم. برای مطالعه این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و محصولات این شرکت

شرکت هایک ویژن افزون بر کالاهای برند هایک ویژن، محصولات هایلوک را هم تولید و روانه بازار می کند. برای آنکه بتوانید انتقال تصویر محصولات این شرکت را روی گوشی تلفن همراه خود داشته باشید، به ملزومات زیر نیاز دارید:

 • دستگاه مودم و اتصال به اینترنت دارای IP استاتیک
 • دانلود نرم افزار iVMS یا Hik-Connect مناسب با سیستم عامل گوشی تلفن همراه(برای دانلود بر روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید.)

دانلود نرم افزار Hik-Connect (مناسب برای سیستم عامل iOS)

دانلود نرم افزار iVMS-4500 (مناسب برای سیستم عامل Android)

*دستگاه های هایک ویژن و هایلوک دارای نرم افزار انتقال تصویر رایگان است، پس فقط لازم است نرم افزار مربوط را روی گوشی تلفن همراهتان نصب کنید.

آموزش-انتقال-تصویر-هایک-ویژن-هایلوک

اینترنت دارای IP استاتیک

برخلاف فرایند انتقال تصویر در برندهای متفرقه که به صورت رایگان انجام می شود، آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک حتما باید در بستر IP ثابت انجام شود. در واقع سرویس های اینترنت (اعم از ثابت و همراه) همواره متغیر هستند و با هر بار ریست شدن مودم و اتصال مجدد ریست می شوند. به این نوع سرویس اینترنت IP داینامیک گفته می شود. خطوط اینترنت های ثابت علاوه بر سرویس IP داینامیک، سرویس IP استاتیک هم ارائه می کنند.

درواقع صاحب خط تلفن که بر روی مودم خود اینترنت گرفته است، با یک تماس تلفنی به شرکت سرویس دهنده، می تواند درخواست دهد سرویس اینترنت خود از حالت داینامیک به استاتیک تغییر دهد. این اقدام با یک هزینه ناچیز و در اسرع وقت انجام می شود. در حال حاضر تمام شرکت های سرویس دهنده اینترنت ثابت در همه جای ایران توان خدمات دهی اینترنت استاتیک هستند. افزون بر انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک، اینترنت IP استاتیک در موارد زیر هم کاربرد دارد:

 • استفاده از رایانه به عنوان گیم سرور و وب سرور
 • برای محدود کردن اکانتهای حساس
 • برای ورود به بعضی از سایتهای امنیتی

ip-استاتیک

نرم افزار iVMS یا Hik-Connect

شرکت هایک ویژن دو نرم افزار اختصاصی برای فرایند انتقال تصویر دارد. این دو نرم افزار منوی یکسان دارند و بعضا در بعضی از سیستم عامل ها به یک نام مشترک شناخته می شوند. افزون بر استفاده از این دو نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه با سیستم عامل منحصر به خود، شما می توانید از این نرم افزار در رایانه شخصی خود هم استفاده کنید. برای دانلود با لینک مستقیم این نرم افزار متناسب با سیستم عامل موردنظر خود، بر روی هر یک از لینکهای زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار iVMS-4200 (نسخه MAC)

دانلود نرم افزار iVMS-4200 (نسخه Windows)

iVMS-4200

نکات آموزش انتقال تصویر هایک ویژن

در این بند می خواهیم نکات موجود در آموزش انتقال تصویر هایک ویژن را بررسی کنیم.

 • برای دریافت تصویر دوربین مداربسته هایک ویژن باید هم دستگاه DVR یا NVR که دوربینهای مداربسته به آن متصل است را به مودم داری اینترنت IP استاتیک متصل کرد.
 • برای مشاهده تصاویر روی گوشی تلفن همراه باید حتما گوشی تلفن همراه به اینترنت متصل باشد. اینترنت تلفن همراه مهم نیست ثابت یا همراه باشد.
 • آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک فقط برای محصولات با سیم این شرکت است و محصولات دارای WiFi به گونه دیگر است که در مقالات بعدی به آن اشاره خواهیم کرد.
 • انتقال تصویر محصولات هایک ویژن از هر دو تکنولوژی IP و Turbo HD میسر است.

دانلود آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک

در انتهای این مقاله یک فایل با فرمت PDF برای شما کاربران و همراهان وبسایت ایران هایلوک تهیه کرده ایم که در آن آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک به صورت تصویری و گام به گام تقدیم حضور شما خواهد بود. برای دانلود این فایل باید حتما از اعضای وبسایت ایران هایلوک باشید. این فایل PDF از طریق لینک زیر در دسترس شما قرار خواهد گرفت:

2 دیدگاه برای “آموزش انتقال تصویر هایک ویژن و هایلوک

 1. اشتراک‌ها: 600نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک را تبریک می گوییم - سایت ایران هایلوک

 2. اشتراک‌ها: 700نفره شدن اعضای وبسایت ایران هایلوک را تبریک می گوییم - سایت ایران هایلوک

دیدگاه‌ها بسته شده است.

× برای خرید مشاوره بگیرید