فایلهای به روز رسانی غیرفعال شدند

فایلهای-به-روز-رسانی

فایلهای به روز رسانی غیرفعال شدند. فایلهای به روز رسانی هایک ویژن و هایلوک موقتا در وبسایت ایران هایلوک قابل دانلود نیستند اما فایلهای به روز رسانی محصولات نگرون همچنان قابل دانلود هستند و شما می توانید تمام این فایلها را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

نگرون به صورت انحصاری از طریق مجموعه ایران هایلوک وارد ایران می شد و پس از 6 سال فعالیت در این زمینه سال گذشته به طور کامل فعالیتش به پایان رسید و دیگر هیچ کالایی با برند نگرون وارد بازار ایران نمی شود. البته این تصمیم ممکن است موقتی باشد و بعدها برنامه جور دیگر تغییر کند اما در حال حاضر فعلا هیچ کالایی با برند نگرون وارد کشور نمی شود و هرچه از این محصول در بازار وجود دارد، تولید سال 2020 میلادی به قبل است.

دلیل غیر فعال شدن فایلهای به روز رسانی هایک ویژن و هایلوک

در این بند از این مقاله با عنوان فایلهای به روز رسانی غیرفعال شدند قصد داریم دلایل غیرفعال شدن این فایلها را برشماریم. به طور کلی می توان دو دلیل را برای این اقدام ذکر کرد:

  • به روزرسانی وبسایت ایران هایلوک و تغییر سرور
  • به روز سازی فایلهای به روزرسانی و تعویض آنها با موارد جدیدتر

به روزرسانی وبسایت ایران هایلوک و تغییر سرور

وبسایت فروشگاه ایران هایلوک پس از ورود به سومین سال فعالیت خود، به منظور بالا بردن سرعت وبسایت و ارتقای سطح خدمات رسانی به کاربران، سرور خود را تغییر داد و هاست خود را از شرکت خدمات دهنده پیشین خود به شرکت جدید منتقل کرد. جا دارد در این بند از این مقاله با عنوان فایلهای به روز رسانی غیرفعال شدند از وبسایت گنجه هاست که دو سال وظیفه گرداندن هاست وبسایت ایران هایلوک را به عهده داشت و خدمات ارائه می داد، کمال قدردانی را داشته باشیم.

فایلهای-به-روز-رسانی-iranhilook

به روز سازی فایلهای به روزرسانی و تعویض آنها با موارد جدیدتر

تمام فایلهای به روز رسانی هایک ویژن و هایلوک در وبسایت ایران هایلوک تا هفته گذشته، مربوط به سال 2018 میلادی بود که چندین مورد جدید آن سال گذشته به وبسایت افزوده شد و در اختیار کاربران قرار گرفت. ما قصد داریم طی روزهای آتی، تمام این فایلها را مجددا بارگذاری کنیم تا در دسترس شما قرار بگیرد. برای استفاده از این فالها همچون گذشته باید حتما عضو وبسایت ایران هایلوک باشید. برای آنکه از هم اکنون به عضویت این وبسایت دربیایید، روی لینک زیر کلیک کنید:

عضویت-ایران-هایلوک

جداسازی سرور دانلودی

درست بلافاصله پس از ورود وبسایت ایران هایلوک به سومین سال تاسیس خود، تصمیم بر این شد که فایلهای دانلودی با حجم بالا در این وبسایت به سرور مجازی منتقل شود.

در وبسایت ایران هایلوک فایلهای زیادی قابل دانلود کردن هستند که به شرح زیر معرفی می شوند:

  • مشخصات فنی شامل دیتاشیت دوربین مداربسته هایک ویژن و هایلوک و دستگاه های هایک ویژن و هایلوک
  • نرم افزارهای کاربردی شامل انتقال تصویر، محاسبه ظرفیت هارد و SADP
  • فایلهای به روز رسانی هایک ویژن و هایلوک به طور موقت غیر فعال هستند و فایلهای در دسترس نگرون

منتظر اخبار جدید باشید

حال که در این مقاله خبر غیرفعال شدن فایلهای به روز رسانی هایک ویژن و هایلوک منتشر شده است، باید این نکته را بدانید که این شرایط موقتی بوده و به زودی بار دیگر این فایلها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به محض آپلود کردن مجدد فایلهای مذکور، در همین وبسایت یک مقاله در اختیار شما قرار خواهد گرفت که در آن خبر در اختیار قرار گرفتن مجدد خواهد بود.

به زودی منتظر ما باشید!

امیدواریم از مطالعه این مقاله با عنوان فایلهای به روز رسانی غیرفعال شدند استفاده کافی را برده باشید.

× برای خرید مشاوره بگیرید